Designed and built with care, filled with creative elements

Napisz do nas: sekretariat@szkolabukowina.pl

Zadzwoń: +48 59 861 12 70 lub +48 885 172 123

Obserwuj nas:

Góra
Image Alt

Wycieczki w czasie ferii

W trakcie ferii Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bukowinie zorganizował dla dzieci, młodzieży i całych rodzin dwie atrakcyjne wycieczki do Trójmiasta.

Pierwszy wyjazd 16 lutego 2022 rozpoczęliśmy od wizyty w Multikinie na filmie „Skarb Mikołaja”, następnie znalazł się czas na konsumpcję oraz spacer na molo w Brzeźnie. Ostatnim punktem programu był mecz koszykarek VBW Arki Gdynia z Zagłębiem Sosnowiem. Spotkanie dostarczyło wiele emocji. Dziewczyny ambitną postawą i lepszą organizacja gry zasłużyły na zwycięstwo 86-71. Po meczu nie zabrakło czasu na wspólne zdjęcia, wywiady oraz krótkie rozmowy z koszykarkami i sztabem trenerskim.

– Przede wszystkim jesteśmy pierwszy raz na meczu VBW Arki Gdynia. Dla młodych kibiców to naprawdę wielkie przeżycie. Spotkanie dostarczyło wielu emocji. Dziewczyny ambitną postawą i lepszą organizacją gry zasłużyły na zwycięstwo 86:71. Po meczu nie zabrakło czasu na wspólne zdjęcia, wywiady oraz krótkie rozmowy z koszykarkami i sztabem trenerskim. A dwie mile niespodzianki od gospodarza zawodów i uczestników dzisiejszego wyjazdu motywują do dalszej pracy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z meczu i obiecujemy, że jeszcze nie raz zapełnimy trybuny hali! – skomentował mecz dla portali społecznościowych klubu Arka Gdynia organizator wyjazdu Krzysztof Kolke.

25 lutego odbyła się kolejna wycieczka w trakcie ferii organizowana przez ZSP w Bukowinie.

Po wizycie w Multikinie, gdzie prawie 100 osobowa grupa podzieliła się na 4 sale kinowe i czasie na konsumpcje, przyszedł czas na super emocjonujące spotkanie Trefl Gdańsk – Projekt Warszawa w Ergo Arenie. Kilku reprezentantów Polski, Mistrzów Świata w składzie, no i na ławce trenerzy: Michał Winiarski i Andrea Anastazi. Trefl wygrał z Projektem Warszawa 3-0, przy 4 tysięcznej publiczności. Wszyscy wracaliśmy bardzo szczęśliwi do domów.