Designed and built with care, filled with creative elements

Napisz do nas: sekretariat@szkolabukowina.pl

Zadzwoń: +48 59 861 12 70 lub +48 885 172 123

Obserwuj nas:

Góra
Image Alt

Pedagog i psycholog

  /  Pedagog i psycholog

Magda Thiede

magda.thiede@szkolabukowina.pl

Kto to?

Funkcję pedagoga, a jednocześnie psychologa pełni Pani Magda Thiede. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na specjalizacji: psychologia kliniczna dzieci i młodzieży i człowieka dorosłego, oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie na kierunku: psychologia społeczna dzieci i młodzieży – wspomaganie rozwoju.

Dla kogo?

Do Pani Magdy mogą przyjść dzieci ze swoimi sprawami, rodzice maluchów w razie wątpliwości co do prawidłowego ich rozwoju oraz rodzice starszych dzieci w razie problemów rówieśniczych oraz wychowawczych.

Kiedy?

Poniedziałek – 8.00-14.00
Środa – 11.00-13.00