Informacja o rozpoczęciu roku szkolnego 2021/2022

Klasy I-VIII

1 września 2021 r. o godz. 9.00 odbędzie się msza św. w kościele filialnym p.w. Najświętszej Marii Panny w Bukowinie. Po zakończeniu mszy tj. o ok. 9.45 zapraszamy uczniów szkoły podstawowej do budynku pawilonu. W inauguracji nowego roku szkolnego będą uczestniczyli uczniowie klas I-VIII, wychowawcy oraz dyrektor ZSP.

Uczniowie zobowiązani są do posiadania maseczki ochraniającej nos i usta, dezynfekcji rąk, przestrzegania odległości epidemiologicznych. Bezpośrednio po spotkaniu z wychowawcami uczniowie zostaną rozwiezieni do domów.

Oddziały przedszkolne

Dzieci przedszkolne będą przyjmowane w budynku głównym bezpośrednio do swoich grup, w których mają możliwość pozostać do końca dnia pracy tj. najpóźniej do godz. 18.00.