Designed and built with care, filled with creative elements

Napisz do nas: sekretariat@szkolabukowina.pl

Zadzwoń: +48 59 861 12 70 lub +48 885 172 123

Obserwuj nas:

Góra
Image Alt

Wizyta w zagrodzie „Pod Lipą”

Uczniowie klasy II i III, w ramach zajęć z języka kaszubskiego wybrali się 10 września br. do Zagrody „Pod Lipą „w Kamienickim Młynie prowadzonej przez Państwa Sabinę i Andrzeja Kreftów.

Na miejscu na dzieci czekało sporo atrakcji. Przywitały nas kózki, które chętnie częstowały się liśćmi narwanymi przez dzieci. Gospodyni przygotowała poczęstunek – gofry ze swojskim dżemem, by dzieci miały siłę do ciężkiej pracy – wbijania gwoździ w drewno i wykonanie własnoręcznej pracy z włóczki. Nagrodą za wytrwałość była wata cukrowa. Chętni mogli pobawić się na trampolinie lub placu zabaw.

Słoneczna pogoda i piękny krajobraz kusiły nas, by pozostać tam jak najdłużej. Niestety, musieliśmy wracać.