Designed and built with care, filled with creative elements

Napisz do nas: sekretariat@szkolabukowina.pl

Zadzwoń: +48 59 861 12 70 lub +48 885 172 123

Obserwuj nas:

Góra
Image Alt

Mistrzostwa Gminy Cewice w czwórboju lekkoatletycznym

Dnia 12 maja 2023 r. na sportowych obiektach szkolnych w Cewicach odbyły się Mistrzostwa Gminy Cewice w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział 3 drużyny: SP Cewice, SP Siemirowice oraz nasza drużyna – Niepubliczna SP w Bukowinie. Nasze dziewczęta oraz chłopcy kolejno startowali w konkurencjach: bieg 60m, skok w dal/skok w wzwyż, rzut piłeczką palantową, bieg 600m dziewcząt, bieg 1000m chłopców. W naszej drużynie większość zawodników była rocznikowo młodsza od zawodników z pozostałych szkół, co daje dobre nadzieje na przyszłoroczne zawody.

Klasyfikacja wśród chłopców i dziewcząt:
1. SP Cewice
2. SP Siemirowice
3. Niepubliczna SP Bukowina

Skład dziewcząt:
Julia Głodowska IV
Agata Mielewczyk IV
Rita Kaźmierczak V
Amelia Konkel V
Patrycja Eikman V
Julia Kobiella V

Skład chłopców:
Bartłomiej Eikman IV
Damian Todys IV
Kacper Kropidłowski V
Szymon Kronke V
Michał Błaszkowski V
Szymon Mielewczyk VI

Opiekun:
Krzysztof Żołnierek