Designed and built with care, filled with creative elements

Napisz do nas: sekretariat@szkolabukowina.pl

Zadzwoń: +48 59 861 12 70 lub +48 885 172 123

Obserwuj nas:

Góra
Image Alt

Dzień Babci i Dziadka

24 stycznia Przedszkolaki wystąpiły dla swoich kochanych Dziadków z okazji ich święta. Dzieci z grup przedszkolnych: „Misie”, „Żabki”, „Biedronki”, „Tropiciele” oraz „Odkrywcy” przygotowując sie do tego wydarzenia ćwiczyli piosenki, układy taneczne. Stworzyli miłe upominki dla Babć i Dziadków. „Biedronki wraz z „Żabkami” obalili w swoim skeczu mity dotyczące dziadków. „Odkrywcy” przy współpracy z dziećmi z grupy „Tropiciele” utworzyli „Urząd do spraw rozwiązywania problemów Babci i Dziadka” humorystycznie przedstawiając ich problemy oraz wdrażając rozwiązanie ich. W naszej szkole w Dniu Babci i Dziadka naszym gościom towarzyszył śmiech i wzruszenie.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za przybycie na tak ważne wydarzenie dla naszych najmłodszych uczniów. Miło było nam Państwa gościć. Wszystkim Dziadkom życzymy zdrowia, radości i pociechy z wnuków.