Designed and built with care, filled with creative elements

Napisz do nas: sekretariat@szkolabukowina.pl

Zadzwoń: +48 59 861 12 70 lub +48 885 172 123

Obserwuj nas:

Góra
Image Alt

Bal karnawałowy w przedszkolu

Karnawał to czas, na który czekają najmłodsi. To moment, kiedy można przebierać się do woli! Zabawy karnawałowe dla dzieci to, przede wszystkim, możliwość przeistaczania się w inne osoby. Tego samego doświadczyły nasze kochane przedszkolaki z grup: „Misie”, „Żabki”, „Biedronki”, „Tropiciele” oraz „Odkrywcy”.

Jak co roku w karnawale, dnia 13 lutego 2024 r. w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci „Bal Karnawałowy”.

W tym dniu przedszkolaki przeniosły się do krainy bajek, zawodów itp. Pomysłowość w strojach dzieci nie miała granic. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać księżniczki, kotki, biedronki, aniołki, superbohaterów, pokemony i wiele innych. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystroje sal przedszkolnych wprowadzały w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach. Nie mogło zabraknąć również pysznych poczęstunków. Wspólna zabawa przyniosła nam wiele radości.