Andrzejki klas 1-3

Koniec listopada to czas tradycyjnych wróżb andrzejkowych, które są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Uczniowie klas I-III z niecierpliwością czekali na andrzejkowe szaleństwa, a ich sale lekcyjne w tym dniu zmieniły się w miejsce czarów i magii. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z wypiekami na twarzy brał udział w przygotowanych wróżbach. Było lanie wosku, imiona przyszłej sympatii, przestawianie butów, bileciki z nazwami zawodów, filiżanki z niespodzianką, gwiazdki przyszłości oraz andrzejkowe kodowanie. Wszyscy świetnie się bawili, a tegoroczne Andrzejki można uznać za udane. Miłą pamiątką będą fotografie wykonane podczas zabawy.