A w moim domu…

Już od wielu lat uczniowie naszej szkoły biorą udział w tym konkursie popularyzującym piękno mowy ojczystej, rozbudzającym uczucia patriotyczne do naszej małej Ojczyzny i tej wielkiej i kształtującym wrażliwość artystyczną.

Także i w tym roku, w dn. 4 listopada Agnieszka Piasecka z kl. VII, Mikołaj Dembski i Paulina Kobiella z kl. VIII reprezentowali naszą szkołę w kategorii recytacja utworu literackiego o charakterze patriotycznym .

Jury, w osobach Pana Karola Płotki – dyrektora GCK-u w Cewicach, Pani Lucyny Wodzyńskiej – wokalistki klubu wojskowego oraz Pani Mirosławy Dawidowicz – instruktorki klubu, wyróżniło naszych uczniów:

Agnieszka Piasecka – otrzymała tytuł laureat ze statuetką za interpretację wiersza Artura Oppmana „Orlątko”, a Mikołaj Dembski został wyróżniony za recytację utworu Tadeusza Różewicza „Ojczyzna”.

Serdecznie gratulujemy naszym artystom!

Organizatorzy konkursu zapraszają laureatów i wyróżnionych do wzięcia udziału w koncercie NIEPODLEGŁA, który odbędzie się 11 listopada o godz. 17.00 w Klubie Wojskowym w Siemirowicach.

Beata Starosz, Danuta Wesołowska