Designed and built with care, filled with creative elements

Napisz do nas: sekretariat@szkolabukowina.pl

Zadzwoń: +48 59 861 12 70 lub +48 885 172 123

Obserwuj nas:

Góra
Image Alt

XXX Bieg Mikołajkowy w Lęborku

Dnia 6 grudnia 2022 r. odbył się XXX Bieg Mikołajkowy w Lęborku, w którym udział wzięła nasza szkoła w kategorii dziewcząt oraz chłopców dla klas I-VI w biegu sztafetowym. W zawodach wystartowały drużyny z SP 1, SP 3, SP 4, SP 5, SP 7, SP 8, SJSP z Lęborka oraz SP z Wicka, Maszewka, Nowej Wsi Lęborskiej. Wśród dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się SP 8, a pośród chłopców zwyciężyła SP Nowa Wieś Lęborska. Nasze dziewczęta zajęły X, a chłopcy IX miejsce. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali upominki ufundowane przez organizatorów biegu: Centrum Sportu i Rekreacji oraz Pana Stanisława Wiśniewskiego, właściciela Zakładu Fotograficznego „WIFOT” w Lęborku.

Nasze drużyny wystąpiły w składzie:

Dziewczęta: Weronika Górska, Zofia Stencel, Julia Kos, Bianka Klinkosz, Patrycja Eikman, Amelia Konkel.

Chłopcy: Jakub Holk-Łebiński, Fabian Klinkosz, Filip Tandek, Kacper Kropidłowski, Wiktor Formela, Szymon Mielewczyk.

Opiekun:
Krzysztof Żołnierek