Designed and built with care, filled with creative elements

Napisz do nas: sekretariat@szkolabukowina.pl

Zadzwoń: +48 59 861 12 70 lub +48 885 172 123

Obserwuj nas:

Góra
Image Alt

Wycieczka Smerfów do Kościerzyny

W czwartek 17 marca 2022 r. nasze Smerfy uczestniczyły w wycieczce do Parku Rozrywki „Fantazja” w Kościerzynie. Zabawa była cudowna, dzieci miały do dyspozycji zamknięty i w pełni bezpieczny plac zabaw oraz inne wspaniałe gadżety, które odkrywały podczas zabawy w tym magicznym miejscu. Czas umiliły nam przemiłe Panie Animatorki, które zadbały aby każdy Smerf należycie się nawodnił podczas zabawy, nie zabrakło również popcornu. Panie przeprowadziły śmieszne zabawy oraz pozwoliły nam przenieść się w świat wirtualnej zabawy za pomocą magicznej podłogi. Zwieńczeniem tego cudownego dnia był poczęstunek w formie pizzy. Smerfy nie chciały pożegnać się z tym miejscem dlatego tez planujemy tam kiedyś wrócić! A oto relacja z naszego wspaniałego i pełnego atrakcji dnia!