Designed and built with care, filled with creative elements

Napisz do nas: sekretariat@szkolabukowina.pl

Zadzwoń: +48 59 861 12 70 lub +48 885 172 123

Obserwuj nas:

Góra
Image Alt

Wycieczka klasy 8 do Gdańska

Klasa VIII wybrała się 2 marca na wycieczkę do Gdańska. Najpierw obejrzeliśmy film pt. „Najbardziej samotny chłopak na świecie”, by potem trochę poszaleć na zakupach w galerii, a na koniec wyczekiwana wizyta w jumpcity, gdzie szczególnie chłopcy popisywali się sprawnością fizyczną. Spalone kalorie pozyskaliśmy w McDonaldzie. Po dniu pełnym wrażeń wróciliśmy do Bukowiny.

Serdeczne podziękowania dla Zarządu Stowarzyszenia „Rozwój Bukowiny”, który zasponsorował bilety do Jumpcity i przejazd do Gdańska dla klasy VIII za zajęcie w ubiegłym roku szkolnym II miejsca w szkolnym konkursie na najlepszą klasę.