Designed and built with care, filled with creative elements

Napisz do nas: sekretariat@szkolabukowina.pl

Zadzwoń: +48 59 861 12 70 lub +48 885 172 123

Obserwuj nas:

Góra
Image Alt

Wycieczkad o Torunia

Klasa IV oraz dziewczęta z klasy V udały się na dwudniową wycieczkę do Torunia w dniach 8-9 października 2021. Od rana towarzyszyła nam piękna pogoda i  humory wszystkim dopisywały. Po przyjeździe do Torunia udaliśmy się na Stare Miasto. Następnie zwiedziliśmy  Muzeum Toruńskiego Piernika, Muzeum Historii Torunia, gdzie obejrzeliśmy film 3D Księga Toruń. Potem udaliśmy się do Żywego Muzeum Toruńskiego Piernika, gdzie  wypiekaliśmy własne pierniki. Była to niesamowita zabawa. W sobotę odwiedziliśmy Planetarium, które wywarło na nas duże wrażenie. Po krótkim spacerze na Starym Mieście, zjedliśmy obiad, kupiliśmy pamiątki i wyruszyliśmy w drogę powrotna do domu. Wyjazd z pewnością na długo zapadnie w naszej pamięci.