Designed and built with care, filled with creative elements

Napisz do nas: sekretariat@szkolabukowina.pl

Zadzwoń: +48 59 861 12 70 lub +48 885 172 123

Obserwuj nas:

Góra
Image Alt

Wycieczka do Gdyni

Relacja z wycieczki szkolnej kl. 1-3 do Gdyni dn. 24.05, w ramach przedsięwzięcia MEiN pod nazwą „Poznaj Polskę”.

1 etap wycieczki – Wizyta w Centrum Nauki Experyment, zakończona obiadem w restauracji Eureka w Gdyni.

2 etap wycieczki – spotkanie z przewodnikiem, który towarzyszył nam podczas zwiedzania Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni. Razem z nim spacerowaliśmy plażą orłowską w stronę Skweru Kościuszki. Podziwialiśmy zabytkowe okręty i statki żeglarskie cumujące przy nabrzeżu. Zwiedzaliśmy polskiego niszczyciela ORP Błyskawica oraz oglądaliśmy najsłynniejszego polskiego żaglowca „Dar Pomorza”. Uczestniczyliśmy w grach terenowych, rozwiązując zagadki na czas. Mocno zaangażowaliśmy się w wykonanie zadania. W nagrodę udaliśmy się na lody do gdyńskiej restauracji „Manekin”.

Pozostały nam piękne wspomnienia.