Designed and built with care, filled with creative elements

Napisz do nas: sekretariat@szkolabukowina.pl

Zadzwoń: +48 59 861 12 70 lub +48 885 172 123

Obserwuj nas:

Góra
Image Alt

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

W dniu 24 września 2021 r. odbyły się wybory do rady Samorządu Uczniowskiego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bukowinie. Wybory poprzedzone zostały kampanią wyborczą. Poszczególni kandydaci do rady SU, spośród klas IV-VIII przygotowali plakaty z hasłami wyborczymi. Plakaty zostały wywieszone w korytarzu naszej szkoły, aby pozostali uczniowie mogli dokładnie zapoznać się z ich treścią, a następnie przemyśleć, na kogo oddadzą swój głos.

Podczas tegorocznych wyborów uczniowie wybierali nowego Przewodniczącego SU, jego Zastępcę oraz Sekretarza. W roku szkolnym 2021/2022 przewodniczącą rady SU została Paulina Kobiella z klasy VIII, zastępcą jest Marika Szymichowska z klasy VII, a funkcję sekretarza pełni Oliwia Klein z klasy VII.

Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy, życzymy owocnej współpracy, dużo pomysłów i sił w pracy na rzecz społeczności uczniowskiej!

Opiekun SU