Designed and built with care, filled with creative elements

Napisz do nas: sekretariat@szkolabukowina.pl

Zadzwoń: +48 59 861 12 70 lub +48 885 172 123

Obserwuj nas:

Góra
Image Alt

Wicemistrzostwo w półfinałowym Turnieju Tenisa Stołowego

Wicemistrzostwo w półfinałowym Turnieju Tenisa Stołowego młodzieży uczniów ZSP w Bukowinie, który odbył się 25.11.22r. w szkole w Miechucinie.

Ten turniej z całą pewnością na długo pozostanie w pamięci ambitnych uczniów z Bukowiny. Szymon Biankowski, Igor Kreft i Marcel Konkel stoczyli piękną i bardzo wyrównaną walkę z reprezentantami powiatu kartuskiego: SP Somonino przegrywając w sumie decydujący o wyniku pojedynek deblowy.

Pozostałe dwa spotkania, ze zwycięzcami powiatu puckiego SP Leśnice i powiatu wejherowskiego SP Rumia to zwycięstwa naszych uczniów po 3-0.

Mecz o 1 miejsce z SP Somonino toczył się o wyższą stawkę w grę wchodził już niemały stres, nerwy, adrenalina, a w głowie kłębiły się różne myśli z zawrotna prędkością. Czasami te wszystkie składowe powodują, że chęć zwycięstwa staje się tak silna, że nie potrafimy realnie ocenić sytuacji lub po prostu wygrana należy się nam za wszelką cenę…i wówczas zasady Fair Play schodzą na dalszy plan. Natomiast wielkie słowa uznania dla naszych zawodników i naszych rywali – zawodników i trenera za piękną walkę, ogromne emocje ale i… pojedynku toczonego w duchu najzdrowszej sportowej rywalizacji.

Dziękujemy organizatorom, trenerowi Pawłowi Michnie i wszystkim rywalizującym ekipom, którzy razem stworzyli piękne święto tenisa stołowego.

Wyniki:

  1. SP Somonino
  2. ZSP Bukowina
  3. SP Rumia
  4. SP Leśnice