Designed and built with care, filled with creative elements

Napisz do nas: sekretariat@szkolabukowina.pl

Zadzwoń: +48 59 861 12 70 lub +48 885 172 123

Obserwuj nas:

Góra
Image Alt

V Ogólnopolski Konkurs Kaligraficzny

Uczniowie naszej szkoły po raz drugi postanowili pracować nad nieco zapomnianą sztuką kaligrafii i w listopadzie wzięli udział w szkolnych eliminacjach V Ogólnopolskiego Konkursu Kaligraficznego im. Janusza Korzeniowskiego, organizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy.

Prace następujących uczniów zostały zakwalifikowane do etapu wojewódzkiego:
1. Szymichowska Marika, kl. VII,
2. Klein Oliwia, kl. VII,
3. Kobiella Paulina, kl. VIII,
4. Koszałka Kinga, kl.VI.

Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne prace ,a oto efekty zmagań dziewcząt z zadaniem konkursowym polegającym na pięknym przepisaniu zadanego tekstu oraz ozdobieniu tekstu iluminacjami, inicjałem lub bordiurą.

W każdej chwili liczy się to, kim jesteśmy i co robimy, a nie to, kim planujemy być i co planujemy robić. /J.R.R. Tolkien, Listy./

Danuta Wesołowska