Designed and built with care, filled with creative elements

Napisz do nas: sekretariat@szkolabukowina.pl

Zadzwoń: +48 59 861 12 70 lub +48 885 172 123

Obserwuj nas:

Góra
Image Alt

Uczniowie ZSP w Bukowinie – wicemistrzami rozgrywek gminnych w koszykówce w kategorii dziewcząt i chłopców młodszych

Uczniowie ZSP w Bukowinie – wicemistrzami rozgrywek gminnych w koszykówce w kategorii dziewcząt i chłopców młodszych
Tego dnia gospodarze – SP w Cewicach byli poza zasięgiem wszystkim
Uczniowie z Bukowiny pokazali jednak, że braki w umiejętnościach technicznych i przygotowaniu taktycznym można w sporcie, tym bardziej w sportach zespołowych narobić ambicja, wola walki, motywacja, determinacja i walecznością
Te cechy wolicjonalne były dziś po stronie uczniów z Bukowiny
Widoczne to było zwłaszcza w dwóch spotkaniach z SP Maszewo, gdzie chłopaki od stanu 0-4 doprowadzili do zwycięstwa 10-8, a dziewczyny dzięki nieustępliwej walce na każdym centymetrze boiska wygrały 2-0, nie tracąc w czterech kwartach 5-minutowych ani jednego punktu