Napisz do nas: sekretariat@szkolabukowina.pl

Zadzwoń: +48 59 861 12 70 lub +48 885 172 123

Obserwuj nas:

Góra
Image Alt

Turniej tenisowy

W piątek 27 stycznia 2023 zorganizowaliśmy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bukowinie Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Stowarzyszenia „Rozwój bukowiny” w 4 kategoriach.

Po raz kolejny cieszy rodzinny klimat, sportowy duch oraz zdrowa rywalizacja toczona w przyjaznej atmosferze.

W kategorii mężczyzn do turnieju przystąpiło 16 uczestników. W półfinałowych meczach zwyciężali faworyci: Marcin Choszcz pokonał Marcina Reszka, a Rafał Reclaf gładko zwyciężył Krzysztofa Kolke. Do tego etapu nie awansował ubiegłoroczny zwycięzca Szymon. Finał był zaciętym pojedynkiem, w którym zwyciężył lepiej dysponowany tego dnia Marcin Choszcz.

W kategorii chłopcy SP zwyciężył Szymon Biankowski przed Wiktorem Keller. Do półfinału awansowali także: Kryspin Mielewczyk i Michał Błaszkowski.

W kategorii dziewczyn SP bezkonkurencyjna była Nadia Mroczyńska, która wyprzedziła Hannę Gierszewska oraz Adę Treder.

W kategorii kobiet również zwyciężyła Nadia Mroczyńska. Druga lokatę zajęła Adrianna Treder, a trzecia Hania Gierszewska.