Turniej o Puchar Prezesa

25 lutego rozegraliśmy kolejną edycję Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Stowarzyszenia „Rozwój Bukowiny”, który odbył się w Szkole Podstawowej w Bukowinie.

Turniej, który początkowo miał odbyć się w dwóch kategoriach, rozegrano z podziałem na trzy grupy: dzieci SP, kobiety i mężczyźni.

Klasyfikacja medalowa:

Kobiety:

1. Ewelina Schmydke
2. Karolina Treder
3. Dominika Hinca

Mężczyźni:

1. Szymon Biankowski
2. Krzysztof Kolke
3. Andrzej Reszka

Dzieci:

1. Szymon Biankowski
2. Stanisław Kurs
3. Daniel Keller.

Mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe i pojedynki o miejsca przyniosły bardzo dużo emocji ale i zdrowej sportowej zabawy.

Podwójnym zwycięzcą okazał się uczeń klasy VII Szymon Biankowski –  zawodnik UKS Lis Sierakowice, który wg regulaminu miał prawo wystąpić w obu kategoriach.

Cieszy bardzo duże zainteresowanie tenisem co pokazała dziś liczba zawodników biorących udział w turnieju.

Dla każdego uczestnika przygotowano okazjonalne medale, a dla pierwszych trzech osób w każdej grupie: dyplomy, medale i piękne puchary.

Nagrody ufundowało Stowarzyszenie „Rozwój Bukowiny”.