Designed and built with care, filled with creative elements

Napisz do nas: sekretariat@szkolabukowina.pl

Zadzwoń: +48 59 861 12 70 lub +48 885 172 123

Obserwuj nas:

Góra
Image Alt

Święto Niepodległości

We wtorek 7 listopada w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

11 listopada do wielka data – symbol miłości ojczyzny, walki o jej wolność, symbol wiary i zwycięstwa. Tego dnia przypominamy zdarzenia, które odmieniły losy naszego kraju. Przywołujemy nazwiska wielkich Polaków, którzy podnosili naród na duchu i nie pozwalali zapomnieć, kim jesteśmy mimo 123 lat niewoli.

Ze skupieniem oglądaliśmy program artystyczny przygotowany przez uczniów z klasy IV, VI i VIII. Dźwięki pieśni legionowych, słowa „Roty” pobudzały naszą wyobraźnię, chwytały za serce. Akompaniament muzyczny – wiolonczela i bębny podkreśliły wyjątkowość tych historycznych wspomnień.