Designed and built with care, filled with creative elements

Napisz do nas: sekretariat@szkolabukowina.pl

Zadzwoń: +48 59 861 12 70 lub +48 885 172 123

Obserwuj nas:

Góra
Image Alt

Światowy Dzień Jabłka

28 września przypada Światowy Dzień Jabłka.

Celem zajęć i wspólnej zabawy była integracja dzieci oraz zachęcenie do jedzenia owoców, a w szczególności jabłek i to pod różnymi postaciami. Tego dnia nie zabrakło wielu ciekawostek, dzięki czemu dzieci mogły poszerzyć swoją wiedzę o jabłkach. Zdobywały wiadomości na temat potraw i przetworów z jabłek. Ponadto wykonały kilka zadań matematycznych: tworzyły zbiory, przeliczały owoce, porównywały wielkość, wykonywały ćwiczenia wspomagające kształtowanie orientacji przestrzennej.

Na koniec wszystkie grupy wykonały piękne prace plastyczne z użyciem różnych technik.