Designed and built with care, filled with creative elements

Napisz do nas: sekretariat@szkolabukowina.pl

Zadzwoń: +48 59 861 12 70 lub +48 885 172 123

Obserwuj nas:

Góra
Image Alt

Spotkanie z rodzicami

23 września 2021 r. w naszej szkole odbyły się spotkania z rodzicami. Zostały poruszone bardzo ważne kwestie dotyczące organizacji roku szkolnego 2021/2022. Cieszy nas bardzo duże zainteresowanie rodziców sprawami swoich dzieci, oraz chęć współpracy z wychowawcami. Ponadto w klasie pierwszej odbyły się mini warsztaty plastyczno-techniczne, które miały za zadanie czynnie włączyć rodziców do organizacji uroczystości pasowania.

Rodzice wykonali opaski „sówki”, które zostały zaprezentowane pierwszaczkom następnego dnia. Radość dzieci spowodowana taką niespodzianką była ogromna. Pamiętajmy, że dzieci są obserwatorami naszych zachowań. Naśladują nas i wyciągają wnioski. W oczach dziecka, rodzic jest największym autorytetem, szanujmy to i okazujmy naszym pociechom, ile dla nas znaczą. Dzieci cieszą się z drobnych rzeczy, które dla nas mogą mało znaczyć. Spójrzmy na świat czasami ich oczami.

Rodzice uczniów klasy pierwszej spisali się na medal, ponieważ frekwencja na spotkaniu była 100% i każdy z zapałem wykonywał opaskę dla swojego dziecka, aby sprawić mu radość