Designed and built with care, filled with creative elements

Napisz do nas: sekretariat@szkolabukowina.pl

Zadzwoń: +48 59 861 12 70 lub +48 885 172 123

Obserwuj nas:

Góra
Image Alt

Spotkanie adaptacyjne dla dzieci 3-letnich

Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej jest przełomowym momentem w życiu 3-latka. Dnia 31.08.2021 r. o godzinie 17:00 odbyło się spotkanie adaptacyjne dla dzieci 3-letnich. Zajęcia stanowiły dla dzieci wspaniałe rozpoczęcie przygody z przedszkolem.

Spotkanie miało na celu pokazanie dzieciom, ile radości niesie za sobą wspólna zabawa z rówieśnikami. Zajęcia miały także zminimalizować stres oraz obawy przed pierwszymi dniami w przedszkolu. Dzieci miały szanse poznać miejsce, w którym będą przebywały w trakcie tego roku szkolnego.

Tego dnia rodzice wraz z dziećmi uczestniczyli w zabawach ruchowych przy muzyce oraz zabawach integracyjnych. Dzieci aktywnie uczestniczyły w przygotowaniu różnego rodzaju eksperymentów, co stanowiło dla nich niesamowitą atrakcję. Ponadto dzieci otrzymały drobne upominki, a rodzicom przekazane zostały rady oraz wskazówki, które miały pomóc dziecku w adaptacji.