Designed and built with care, filled with creative elements

Napisz do nas: sekretariat@szkolabukowina.pl

Zadzwoń: +48 59 861 12 70 lub +48 885 172 123

Obserwuj nas:

Góra
Image Alt

Pogromcy Byków 11 – Dyktando na Wesoło

Dnia 21 lutego 2023 r. obchodzono Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Z tej okazji Biblioteka Klubu 44 BLotM Siemirowice zorganizowała konkurs ortograficzny pt. „Pogromcy Byków 11 – Dyktando na Wesoło”. Przedstawiciele uczniów naszej szkoły z klas 3-5: Martyna Górka, Wiktoria Kieloch i Maja Wałęcak z kl. 3, Bianka Klinkosz z kl. 4 oraz Rita Kazimierczak z kl. 5. Uczennice pisały dyktando ortograficzne. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco: Martyna Górka – laureatka, wyróżnienie zdobyły Wiktoria Kieloch oraz Bianka Klinkosz.

Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom i życzymy dalszych sukcesów.