Designed and built with care, filled with creative elements

Napisz do nas: sekretariat@szkolabukowina.pl

Zadzwoń: +48 59 861 12 70 lub +48 885 172 123

Obserwuj nas:

Góra
Image Alt

Pierwszy Dzień Wiosny

Przedszkolaki w dniu dzisiejszym dołożyły wszelkich starań by przegonić zimę i przywitać wiosnę.

„Motylki” oraz „Biedronki” wykonały piękne prace plastyczne dotyczące oznak wiosny. „Motyki” również posadziły piękne i pachnące kwiaty przed budynkiem naszej szkoły. „Pszczółki” przeszły wiosenny tor sensoryczny i wcieliły się w rozkwitającego kwiatka. „Smerfy” zaś pokonały długą drogę z „Marzanna” by ją pożegnać nad pobliskim jeziorem. Druga zaś „Pani Zima” wykonana przez nasze zdolne „Biedronki” została przegoniona na terenie szkoły przez przedszkolaków wśród głośnych okrzyków… ŻEGNAJ ZIMO!!!! WITAJ WIOSNO!!!!

W dniu dzisiejszym także obchodziliśmy „ŚWIATOWY DZIEŃ ZESPOŁU DOWNA” ubierając dwie różne skarpetki.