Designed and built with care, filled with creative elements

Napisz do nas: sekretariat@szkolabukowina.pl

Zadzwoń: +48 59 861 12 70 lub +48 885 172 123

Obserwuj nas:

Góra
Image Alt

Pasowanie na ucznia

Ślubowanie i pasowanie na ucznia to podniosłe i ważne wydarzenie. Uczniowie klasy pierwszej rozpoczęli uroczystość występem artystycznym. Z wielkim zaangażowanie recytowali wierszyki, śpiewali piosenki i tańczyli. Następnie złożyli uroczyste przyrzeczenie na sztandar szkoły. Po ślubowaniu, aktu pasowania na ucznia Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bukowinie dokonała dyrektorka szkoły Elżbieta Tandek. Na zakończenie dzieci zostały obdarowane wspaniałymi prezentami ufundowanymi przez Zarząd Stowarzyszenia „Rozwój Bukowiny” oraz symbolicznym podarunkiem od klasy drugiej, która ich dzielnie wspierała tego dnia.