Designed and built with care, filled with creative elements

Napisz do nas: sekretariat@szkolabukowina.pl

Zadzwoń: +48 59 861 12 70 lub +48 885 172 123

Obserwuj nas:

Góra
Image Alt

Mistrzostwa Gminy Cewice w piłce koszykowej chłopców

Dnia 15 marca 2023 r. na hali sportowej w Cewicach odbyły się Mistrzostwa Gminy Cewice w piłce koszykowej chłopców. W zawodach wzięły udział 4 drużyny: SP Cewice, SP Maszewo, SP Siemirowice oraz nasza drużyna – Niepubliczna SP w Bukowinie. Nasi chłopcy kolejno wygrali z wynikami: 25:4 z SP Siemirowice oraz 9:4 z SP Maszewo. W ostatnim meczu finałowym ulegliśmy gospodarzom zawodów SP Cewice 4:22, zajmując drugie miejsce. Chłopcy wykazali się determinacją oraz walecznością.

Klasyfikacja:

 1. SP Cewice
 2. Niepubliczna SP Bukowina
 3. SP Siemirowice
 4. SP Maszewo

Skład drużyny:

 • Wiktor Głodowski VII
 • Igor Kreft VIII
 • Szymon Biankowski VIII
 • Marcel Konkel VIII
 • Mikołaj Dybowski VIII
 • Daniel Keller VIII
 • Wiktor Keller VIII

Opiekun: Krzysztof Żołnierek