Designed and built with care, filled with creative elements

Napisz do nas: sekretariat@szkolabukowina.pl

Zadzwoń: +48 59 861 12 70 lub +48 885 172 123

Obserwuj nas:

Góra
Image Alt

Międzynarodowy Dzień Języków Obcych

W dniu 26.09.2023 r. w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Języków Obcych.

W związku z tym klasy IV-VIII miały za zadanie przybliżyć informacje o kraju, który wcześniej wylosowały. Wszyscy uczniowie bardzo zaangażowali się w przygotowania, a ich pomysłowość nie znała granic.

Mieliśmy okazję skosztować potraw pochodzących z poszczególnych krajów i zobaczyć pokaz tańca.

Nagrodą główną był tydzień bez kartkówek i pytania, więc walka była zacięta. Po podliczeniu głosów wyłoniliśmy zwycięzcę, którym została klasa VI. II miejsce zaś zajęła klasa V, a III klasa IV. Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników!