Designed and built with care, filled with creative elements

Napisz do nas: sekretariat@szkolabukowina.pl

Zadzwoń: +48 59 861 12 70 lub +48 885 172 123

Obserwuj nas:

Góra
Image Alt

Gminne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym w Gminie Cewice

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się nasi uczniowie z ZSP w Bukowinie w gminnej rywalizacji w tenisie stołowym.

Nasza szkoła reprezentowana była we wszystkich czterech kategoriach.

W kategorii chłopcy klasy VII-VIII w gronie czterech rywalizujących zespołów z SP Cewice, SP Łebunia, SP Maszewo i my zajęliśmy 1 miejsce, zwyciężając wszystkie spotkania. Drużyna awansowała do rozgrywek powiatowych, które odbędą się już w najbliższą środę 9 listopada.

W kategorii dziewczyn klasa VII-VIII zajęliśmy bardzo dobre 2 miejsce. Dziewczyny toczyły bardzo zacięte pojedynki z Maszewem, które okazało się sportowo lepsze i ostatecznie zwyciężyły. Drugie miejsce naszych dziewczyn to również bardzo dobry wynik.

Również 2 miejsce zajęły nasze młodsze dziewczyny z klas IV-VI, dla których byl to debiut w sportowych rozgrywkach. Brawo!

Nasi młodsi koledzy z klasy V rywalizujący w kategorii klas IV-VI zebrali odpowiedni bagaż doświadczeń. Zajęli ostatecznie 4 miejsce ale wielkie słowa uznania za ambitna postawę.