Designed and built with care, filled with creative elements

Napisz do nas: sekretariat@szkolabukowina.pl

Zadzwoń: +48 59 861 12 70 lub +48 885 172 123

Obserwuj nas:

Góra
Image Alt

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień 14 października obchodzimy każdego roku wyjątkowo. To szczególna data. W tym dniu świętujemy Dzień Edukacji Narodowej, powszechnie nazywany Dniem Nauczyciela. Nie bez powodu, gdyż to właśnie tego dnia mamy okazję obdarować naszych pedagogów kwiatami i złożyć im życzenia, dziękując za ciężką pracę i wysiłek włożony w naszą edukację.
Z okazji tego święta w dniu 15 października 2021 r. odbył się w naszej szkole apel.

Przedstawienie przygotowali członkowie szkolnego kółka teatralnego pod kierunkiem pań: Beaty Starosz i Danuty Wesołowskiej oraz chóru prowadzonego przez p. Michała Szczypiorskiego.

Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli.

W imieniu szkolnej społeczności przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, Paulina Kobiella przekazała słowa wdzięczności za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

Na zakończenie głos zabrała p. Dyrektor Elżbieta Tandek, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.