Dwa ognie usportowione

03.02.2023 r. na sali gimnastycznej w Cewicach uczniowie klas III i IV (chłopcy i dziewczęta) przystąpili do rywalizacji w konkurencji dwa ognie usportowione.

Dla większości naszych uczniów były to pierwsze zawody sportowe, walka nie tylko z rywalem ale i z własnymi emocjami. Tym bardziej zasługują obie ekipy na wielkie brawa.

Chłopcy zdobyli III lokatę zwycięstwo SP Cewice tutaj nie podlegało dyskusji. Z SP Łebunia chłopaki stoczyli dobry pojedynek będąc nieznacznie gorszym zespołem i ostatecznie zajmując III miejsce.

Na słowa uznania zasługuje ekipa dziewczyn, której dwa małe punkty zabrakły do odniesienia zwycięstwa. Mecz z gospodyniami był bardzo emocjonujący. Do przerwy dziewczyny z Bukowiny prowadziły dwoma punktami, by ostatecznie taką samą różnica przegrać. Super mecz dziewczyny zagrały z SP Łebunia. Druga lokata to bardzo dobre osiągnięcie.