Designed and built with care, filled with creative elements

Napisz do nas: sekretariat@szkolabukowina.pl

Zadzwoń: +48 59 861 12 70 lub +48 885 172 123

Obserwuj nas:

Góra
Image Alt

Dni Otwarte dla uczniów szkół podstawowych

W dniu 29 marca br. klasa VIII w ramach Dni Otwartych dla uczniów szkół podstawowych, odwiedziła Zespół Szkół Mechaniczno-Informatycznych i Zespół Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu, by zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2023/2024. W popularnym „mechaniku” wicedyrektor Naczk przedstawił zalety nauki w poszczególnych profilach i możliwości zatrudnienia po ukończeniu danej klasy. Obejrzeliśmy też prezentację dokumentującą życie szkoły. Z pewnością niektórzy chłopcy od września będą uczniami tej szkoły.

Z kolei „rolniczak” oprócz szczegółowej prezentacji poszczególnych profili, pokazał pracownie, w których odbywają się zajęcia praktyczne. Osoby chętne do nauki w tej szkole zdobyły wiele cennych informacji. Jesteśmy zadowoleni z wizyty w obu szkołach.

Uczniowie kl. VIII