Bal ósmoklasistów

23 czerwca 2022 r. odbył się w naszej szkole Bal Ósmoklasistów zorganizowany przez Rodziców naszych absolwentów, którzy stanęli na wysokości zadania.

Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnym polonezem, który przygotowała i poprowadziła wspólnie z wychowankami p. Beata Starosz.
Następnie wszyscy zasiedli do poczęstunku. Każdy skosztował kawałek wyśmienitego tortu, upieczonego przez p. Sylwię Itrych. Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć, uwieczniających te ważne chwile dla uczniów opuszczających mury naszej szkoły. Natomiast o muzykę na balu zadbał p. Krzysztof Dembski, a wspaniałą atmosferę stworzyli zaproszeni goście, rodzice i uczniowie.

Pani Ewelina Schmydke i pani Małgorzata Paczuła czuwały, by każdy z uczestników balu czuł się właściwie ugoszczony.

Drodzy Uczniowie, dziękuję Wam za niezapomnianą zabawę na najwyższym poziomie i życzę Wam na dalszym etapie życia wielu takich niezapomnianych chwil.

Serdecznie dziękuję uczniom klasy VII i wychowawczyni p. Danucie Wesołowskiej za przygotowanie zabawnego przedstawienia pożegnalnego dla klasy VIII.

Wychowawczyni kl. VIII
Beata Starosz