Designed and built with care, filled with creative elements

Napisz do nas: sekretariat@szkolabukowina.pl

Zadzwoń: +48 59 861 12 70 lub +48 885 172 123

Obserwuj nas:

Góra
Image Alt

Akcja „Sprzątanie Świata”

Uczniowie naszej szkoły, jak każdego roku, włączyli się w szczytną akcję „Sprzątanie Świata”. Jednym z bardzo ważnych celów statutowych jest dbanie o środowisko naturalne i pomaganie w jego odnowieniu. Musimy nauczyć nasze dzieci, aby nie wytwarzać niepotrzebnych odpadów i stawać się coraz bardziej odpowiedzialnymi konsumentami. Po drugie przede wszystkim powinniśmy inicjować sprzątanie tam, gdzie bezwzględnie należy posprzątać po sobie z korzyścią dla środowiska. I po trzecie potrzebna jest zmiana naszych indywidualnych nawyków, jak też zmiana procedur w instytucjach i firmach. Tego wszystkiego uczymy nasze dzieci i z wielką ochotą bierzemy udział w takiej akcji.