Jak co roku , wszyscy uczniowie naszej szkoły z utęsknieniem czekali na dyskotekę andrzejkową. Opiekun SU Pani Małgorzata Bieluń-Woźny zleciła członkom samorządu przygotowanie wystroju Sali magii . Tuż przed imprezą przyjechał DJ Michał, który rozkładał swój sprzęt, a następnie puszczał piosenki, takie jak: ,,Zostań Moją Kotką ‘’ ,, Eluwina ‘’ . Każda z klas przygotowała własny stół z przysmakami .

W przerwach między tańcami a przekąskami każdy mógł przy stole wróżb wybrać jakąś przepowiednię dla siebie, np. ,, Jak na imię będzie miał/miała wasz/wasza wybranka ‘’, ,,Kubeczki’’ czy „Owoce”. Ulubiona wróżba większości uczniów polegała na przebiciu papierowego serduszka, na którym były imiona wybranków serca.
DJ Michał przeprowadził także dwie zabawy. Pierwsza z nich polegała na tym, kto głośniej krzyknie do mikrofonu, chłopcy czy dziewczęta, a druga ,chyba wszystkim znana :„Droga butów”.
Większość uczniów świetnie się bawiła ,o czym świadczyły spocone czoła i dynamika tańców.
Czekamy na kolejne andrzejkowe szaleństwo…
Marika Dzianach, Natalia Todys,
Kryspin Mielewczyk, kl.V