W czwartek 21 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Tym razem zabraliśmy wszystkich w egzotyczną podróż do malowniczej krainy, która zowie się Hawaje. Podczas przedstawienia w stylu hawajskim królowały spódniczki hula oraz kolorowe girlandy. Nie zabrakło wierszy, piosenek i tańców przenoszących nas w egzotyczne klimaty. Po części artystycznej były podziękowania oraz wręczenie dyplomów i upominków, na które dzieci czekały z niecierpliwością.

Z okazji wakacji Kochane Dzieci, Szanowni Rodzice, dziękując za cały rok szkolny pełen wrażeń, życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych przeżyć.