24.04.2018 odbyły się eliminacje gminne BRD w Zespole Szkół w Cewicach. Organizacją konkursu zajęli się nauczyciele: p. Marian Gembel, p. Rafał Kunkel oraz p. Mariola Słota.

 

Do komisji zaproszono funkcjonariuszy z KPP w Lęborku:

sierż. Monikę Jankowską

sierż. Daniela Skorupskiego

sierż. Łukasza Bizewskiego.

Nasza szkoła wzięła udział w dwóch kategoriach wiekowych. Szkoła podstawową reprezentowali: Nina Budna, Karina Kobiela, Paweł Cyman oraz Dominik Cyman. Gimnazjum: Aleksandra Konkol, Paweł Szuta, Dawid Pobłocki. Turniej składał się z dwóch części: teoretycznej (test) oraz praktycznej (precyzyjna umiejętność jazdy na rowerze). Nasi uczniowie zdobyli nowe doświadczenie i są zdeterminowania do osiągnięcia lepszych wyników w przyszłym roku.

Niepubliczne Gimnazjum w Bukowinie zajęło 2 miejsce w ogólnej klasyfikacji.

Niepubliczne Szkoła Podstawowa w Bukowinie zajęła ostatecznie 5 miejsce w swojej grupie wiekowej.