DSC 2501DZIEŃ KOLORU BIAŁEGO

Przedszkole w Bukowinie, co jakiś czas świętuje kolorowe dni. 1 marca zimowa aura za oknem sprzyjała przeniesieniu tej scenerii do sali przedszkolnej.

 

Biały dzień w przedszkolu podkreślały stroje dzieci, dekoracja oraz menu. Przeprowadzone zostały liczne zabawy i konkursy. Dzieci wymieniały przedmioty w kolorze białym, szukały ich w sali, tańczyły z białymi kartkami i uczestniczyły w zabawach przy użyciu białego prześcieradła. Wiele radości sprawił wszystkim taniec do muzyki poważnej „Zima” A. Vivaldiego oraz bitwa na śnieżne kule z białych kartek.
Na zakończenie Białego Dnia nie mogło zabraknąć wspólnego przygotowania "białych" i bardzo zdrowych pyszności, wykonanych z serków, które z wielkim apetytem zajadały wszystkie przedszkolaki. Był to dzień pełen wrażeń i radosnej zabawy.