Mecz Ekstraklasy w siatkówce Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel

W środę 7 lutego 2018 roku Zespół Szkolno – Przedszkolny w Bukowinie wraz z klubem sportowym WKS „F.C. Gowidlino” dla 150 - osobowej grupy zorganizował wycieczkę do Trójmiasta.

 

        O godzinie 14.00 trzy autokary i kilka samochodów wyruszyło do Multikina do Gdańska, gdzie wszyscy uczestnicy do wyboru mieli obejrzenie bajki „Pszczółka Maja” lub „Gnomy rozrabiają” oraz filmów „Trzy bilboardy za Ebbing” lub „Podatek od Miłości”. Po zakończonych seansach udaliśmy się do Ergo Areny, gdzie oglądaliśmy mecz Ekstraklasy w siatkówce Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel, z kilkoma reprezentantami Polski w składzie, m.in. Mateusz Mika, Mariusz Wlazły czy też Piotr Nowakowski. Niesamowite wrażenie zrobiła na nas pogoń zawodników z Gdańska, którzy od stanu 0-2 doprowadzili do 3-2, zwyciężając w tym niezapomnianym spotkaniu. Radość tym większa, iż parę dni wcześniej siatkarze Trefla Gdańsk zdobyli bardzo prestiżowy Puchar Polski. Nieustanny doping kibiców, wyrównane pojedynki w poszczególnych setach i ogromne emocje na pewno na długo pozostaną w naszej pamięci.

        Po spotkaniu radośnie wróciliśmy do autokarów, by udać się w drogę powrotną.