WYCIECZKA FERIE, 30.01.2018

We wtorek 30 stycznia 2018 roku Zespół Szkolno – Przedszkolny w Bukowinie wraz z klubem sportowym WKS „F.C. Gowidlino” dla ponad 100 - osobowej grupy zorganizował wycieczkę do Trójmiasta w ramach wypoczynku w trakcie ferii.

 

        O godzinie 15.00 dwa autokary i kilka samochodów wyruszyły do Gdańska, gdzie najpierw udaliśmy się do Mc Donalds’a do Gdańska, gdzie posilając się, na rozmowach przy kawce i herbatce spędziliśmy prawie godzinkę czasu. Po zakończonych dyskusjach udaliśmy się do Hali Olivia, gdzie oglądaliśmy mecz Ekstraklasy w hokeju na lodzie. Było to dla nas nowe doświadczenie, gdyż większość z nas pierwszy raz mogła obserwować najprawdziwszy mecz hokeja. Gospodarze spotkanie MH Automatyka Gdańsk przegrali niestety z GKS Jastrzębie 1-3. Duże wrażenie zrobiła na nas wypełniona duża część hali Olivia. Po meczu udaliśmy się do Multikina, gdzie wszyscy uczestnicy do wyboru mieli obejrzenie filmu „Narzeczony na niby” lub bajkę „Podatek od miłości”. Oba filmy rozbawiły do łez, bardzo się nam podobały.

        Po seansie radośnie wracaliśmy do autokarów, by udać się w drogę powrotną.