Szkolny Turniej Języka Niemieckiego

19  stycznia odbył się Szkolny Turniej Języka Niemieckiego pt.,, Wie gut kennst du Deutsch?”.Turniej przeznaczony był dla uczniów z klas V-VII Szkoły Podstawowej i miał formę quizu i zabawy.

Celem spotkania było motywowanie uczniów do doskonalenia sprawności językowych oraz rozwijania ich zainteresowania językiem. Poszczególne zespoły rywalizowały  ze sobą  wykonując  liczne zadania, rozwijając w ten sposób zdrowe współzawodnictwo. Integracja młodzieży uczącej się w naszej szkole języka niemieckiego oraz spędzanie czasu w miłej, rodzinnej atmosferze stanowiło główny punkt imprezy. Po zaciętej i uczciwej walce wygrał zespół w składzie :Dominika Pobłocka, Nina Budna oraz Piotr Kobiela. GRATULACJE!!! Pojedynek był  bardzo wyrównany, dlatego pozostałym zespołom należą się również wielkie  brawa i pochwała. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody, a dla reszty uczestników upominki. Serdeczne podziękowania należą się także dla moich asystentek z klasy II NG – Karoliny Treder oraz Weroniki Bladowskiej za nieocenioną pomoc w  przygotowaniu sali oraz  nadzorowaniu przebiegu konkurencji. Zapraszamy do udziału za rok!:)