Dzień Babci i Dziadka ( Zabawa choinkowa) 

27 stycznia 2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zabawie choinkowej połączonej z Dniem Babci i Dziadka. Jest to wydarzenie, które na stałe wpisane jest do kalendarza imprez i uroczystości Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bukowinie.

 O godz. 16.00 hol szkolny  wypełnił się miłośnikami teatru, tańca i dobrej zabawy. Uroczystość rozpoczęła się od występu przedszkolaków oraz uczniów z klas 1-3 szkoły podstawowej, którzy zaprezentowali inscenizację  pt.: „Babuszki”. Kolejną atrakcją były dwa przestawienia przygotowane przez koło teatralne. Pierwsze z nich to „Skarpetki zakręconej babci”, z kolei następny spektakl przeniósł gości w świat redakcji pisma dla kobiet.  Każde przedstawienie dostarczyło mnóstwo emocji i wywołało uśmiech na twarzach odbiorców. Nieodłącznym elementem naszej zabawy jest Sklepik, w którym można zakupić rozmaite rzeczy. Ponadto w poszczególnych salach lekcyjnych był przygotowany przepyszny poczęstunek.

W tak miłym klimacie uczniowie bawili się aż do godziny 21.00, a czas umilał im „didżej”, zapowiadający dedykacje nauczycielom, wychowawcom, uczniom. Po takich chwilach ten dzień z pewnością na długo zapadnie w  pamięci wszystkich dzieci!