Szkolny konkurs literacki

Alkohol i papierosy szkodzą

Zespół Szkolno-Przedszkolny we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Cewicach w ramach profilaktyki zorganizował konkurs literacki pt. Alkohol i papierosy szkodzą. Głównym celem konkursu było propagowanie życia bez nałogów.

 Podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród odbyło się 27 stycznia.  Konkursową rywalizację wygrała Wiktoria Klinkosz. Drugie miejsce zdobyła Natalia Todys. Trzecie miejsce przyznano Tatianie Konkel. Czwarte miejsce zdobył Szymon Biankowski. Wyróżnienie: Zosia Kostuch.

Poniżej wiersz laureatki konkursu:

Alkohol

Alkohol Cię oszukuje,

Tylko on na tym zyskuje.

Mówi, że go potrzebujesz,

A tak naprawdę swoje życie psujesz.

Szukasz w nim przyjaciela,

A on się w Twego wroga wciela.

Mimo tego ciągle go wysłuchujesz,

Przez co swoje życie marnujesz.

                                        Wiktoria Klinkosz