XXVI FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 

 

 

 W dn. 14 stycznia 2018r. uczniowie naszej  szkoły  po raz 3 włączyli się w akcję   Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w tym roku był to już XXVI Finał. W 2018 roku pieniądze zbieraliśmy dla podstawowych oddziałów neonatologicznych. Potrzeby są ogromne, dlatego warto wziąć udział w tak szczytnej akcji charytatywnej. Nasze kwestowanie rozpoczęliśmy od Bukowiny, następnie Łebuni i Lębork. Właśnie w owym mieście spędziliśmy najwięcej czasu. Uczniowie bardzo chętnie zaangażowali się w akcję i mimo przenikliwego mrozu uśmiech z naszej twarzy nie znikał. Można zaobserwować, że ludzie popierają inicjatywę Jerzego Owsiaka. Mamy nadzieję, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie grała do końca świata i o jeden dzieńdłużej. Wolontariusze z  Bukowiny: Karolina Treder, Daria Jalowska, Anna Stolc, Zuzanna Pieksza, Dawid Pobłocki  oraz dwie nauczycielki: Dorota Starosta oraz Marzena Roszman. Udało nam się zebrać około 2000 złotych.