WYCIECZKA NOWOROCZNA 2018

W piątek 5 stycznia 2018 roku Zespół Szkolno – Przedszkolny w Bukowinie wraz z klubem sportowym WKS „F.C. Gowidlino” dla 96 -osobowej grupy zorganizował wycieczkę do Trójmiasta.

 

                  O godzinie 14.00 dwa autokary i kilka samochodów wyruszyło do Multikina do Gdańska, gdzie wszyscy uczestnicy do wyboru mieli obejrzenie filmu „Niepokonany” lub bajkę „Fernando”. Po zakończonych seansach udaliśmy się do Ergo Areny, gdzie oglądaliśmy mecz Ekstraklasy w siatkówce Trefl Gdańsk – Skra Bełchatów, z kilkoma reprezentantami Polski w składzie, m.in. Mateusz Mika, Mariusz Wlazły, Piotr Nowakowski, czy też były kapitan Polskiej Reprezentacji na ławce trenerskiej Skry – Michał Winiarski. Niesamowite wrażenie zrobiła na nas sześciotysięczna publiczność. Nieustanny doping kibiców, wyrównane pojedynki w poszczególnych setach i ogromne emocje na pewno na długo pozostaną w naszej pamięci.

            Po spotkaniu radośnie wracaliśmy do autokarów, by udać się w drogę powrotną.