PRZEDSZKOLNA WIGILIA

W świątecznej atmosferze 22 grudnia odbyło się spotkanie wigilijne wszystkich przedszkolaków, rodziców oraz grona pedagogicznego naszego przedszkola. Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas  pełen życzliwości, miłości i pokoju. Zarówno Maluszki, jak i Starszaki w swoich przedstawieniach pokazały wiele radości z faktu przyjścia na świat Zbawiciela. Grupa 3-4- latków poprzez wiersze, śpiew i taniec roztaczała magię Świąt,  mimo braku śniegu za oknem. Jasełka wystawione przez grupę 5-6- latków na chwilę przeniosły nas w odległe czasy, kiedy narodził się Jezus. Po części artystycznej był czas na życzenia,  prezenty i dzielenie się opłatkiem przy wigilijnym stole. Chciałoby się powiedzieć, aby ten refleksyjny i wartościowy czas nie zniknął z naszych myśli i serc, ale zagościł w nich na dłużej…

 

 

Grupa 3-4- latki

 

 

 

 

Grupa 5-6- latki.