BYLIŚMY W MAŁEJ SZKOLE W SZOPIE

15 grudnia 2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Wierszy i Fraszek Ewy Warmowskiej.

 Do Małej Szkoły w Szopie przybyło 147 uczniów z 72 miejscowości, a więc nie mogło nas tam nie być. Wystawiliśmy „najtwardszych” zawodników ze szkoły: Milenę i Amelię Klinkosz, Daniela Keller, Ninę Budną, Karinę Kobiela, Darię Jalowską i Annę Stolc. Na scenie było gorąco, na każdym etapie emocje rosły, recytatorzy dawali z siebie wszystko,  a autorka wierszy i fraszek przecierała oczy i uszy ze zdumienia widząc i słysząc tylu miłośników swojej literatury. Organizatorzy konkursu rozpieszczali nasze ciała i duszę. Nikt nie wyszedł bez nagrody, dyplomu, słodkiego poczęstunku i autografu autorki. Atmosfera panująca na ósmej edycji konkursu w Szopie zachęca nas do dalszej pracy. Mobilizuje nie tylko dzieci i młodzież, ale i nauczycieli. Organizatorom dziękujemy za to, że im się „chce chcieć”, a naszym uczniom dziękujemy za pamięciowe opanowanie utworów i życzymy powodzenia w przyszłej edycji konkursu.