TEATRZYK PROFILAKTYCZNY PT.: „TU RZĄDZI KOT”

 

 

Dnia 15 grudnia 2017 r. gościliśmy w naszym przedszkolu "TEATR KURTYNA", który zaprezentował bajkę profilaktyczną pt.: "Tu rządzi kot". Aktorzy przedstawili zabawną i pouczającą opowieść o wytrwałości, pracowitości, byciu uczciwym i sprawiedliwym. O tym, że złość czyni nas słabymi, a korzystanie z rad opiekunów pozwala na to, by dobro i prawda dawały nam szczęście. To barwne wypełnione muzyką przedstawienie w zabawny, a zarazem prosty sposób niesie wiele wartości wychowawczo- profilaktycznych z zakresu edukacji zdrowotnej, promowania postaw społecznych i profilaktyki zachowań ryzykownych. Spektakl pełen dynamicznych, humorystycznych dialogów i wesołych piosenek sprzyjał interakcjom z dziećmi, które żywo reagowały na zachęty aktorów. Przedstawienie dostarczyło nam wielu miłych wrażeń i cennej nauki na przyszłość.