24 listopada 2017 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej właśnie okazji prosiliśmy, aby wszystkie dzieci tego dnia przyniosły do szkoły swojego ulubionego misia. Okazało się, że pluszowy miś to ulubiona zabawka bardzo wielu dzieci, tych małych i dużych, i dobrze, iż ma ona swoje święto. 

Tego dnia było bardzo głośno i wesoło. Dzieci śpiewały, tańczyły i układały puzzle z bohaterem dnia. Nie obyło się także bez odśpiewania naszemu jubilatowi tradycyjnego „200 lat…”.

W podzięce za pamięć i za tak huczne obchodzenie kolejnych urodzin naszego pluszowego misia, dostaliśmy od niego list, małe co nieco - czyli słodki misiowy torcik, oraz paczkę, w której były pamiątkowe medale dla wszystkich dzieci.

Cały czas towarzyszył nam oczywiście nasz najukochańszy misiaczek, który na zakończenie poczęstował każdego smacznym żelowym miśkiem, którym się wszyscy słodko zajadali. Zabawa była znakomita i wszystkim dopisywał dobry humor przez cały dzień.